اگر هدف شما از سفر، دیدن مقصد مورد نظر و جاذبه‌های آن است، بهتر است که هزینه اضافی نکنید و در تورهای ارزان قیمت شرکت کنید.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا، در سال‌های اخیر یک مورد دیگر به تورهای خارجی اضافه شده و آن هم تورهای خارجی لاکچری و یا همان تور لوکس می‌باشد و اما سؤال این است که تفاوت میان تورهای ارزان قیمت خارجی و لاکچری در چیست؟

در جواب باید گفت که تفاوت میان این دو مدل تور بسیار و از زمین تا آسمان است و البته بستگی به شرکت برگزار کننده تور نیز دارد. همچنین مقصدی که مسافر برای تور خود برمی‌گزیند هم در این مورد مؤثر می‌باشد. برای مثال یکی از مقاصدی که تور لاکچری را شامل می‌شود، دبی می‌باشد و این به دلیل مدرن و گران بودن این شهر ساحلی زیبا است، بسیاری از آژانس‌های مسافرتی مختص برگزاری فقط تورهای خارجی لاکچری هستند و این را هم می دانید که با قیمت بالایی که این روزها دلار دارد امکان شرکت در اینگونه تورها برای همه افراد مقدور نیست چه بسا که امروزه می‌توان صفت لاکچری را به تمامی تورهای خارجی نسبت داد ولی با این حال افرادی هستند که ثروت بسیاری دارند و تمایل به شرکت در تور لاکچری را دارند و تعداد این افراد در این هم کم نیست.

همان طور که گفتیم یکی از مقاصد برای برگزاری تورهای لاکچری، دبی می‌باشد و سفر ارزان به دبی در این روزها کمی دشوار شده است چرا که این شهر زیبا همیشه مقصدی برای افراد مشهور دنیا بوده و هست ولی با این حال هنوز می‌توان با تورهای ارزان قیمتی که برگزار می‌شوند به دبی سفر کرد.

در مورد استانبول و مالزی کمی قضیه متفاوت است و تورهای لاکچری که برای این دو مقصد برگزار می‌شوند، تعداد کم‌تری دارند، چرا که هدف از سفر به استانبول بیشتر خریدهای ارزان قیمت و بازدید از جاذبه‌های تاریخی این شهر است و در مورد مالزی هم دیدار از طبیعت زیبا یا رفتن به جزیره‌های این کشور می‌باشد. همچنین مالزی معابد بسیار زیبایی دارد که بسیاری از توریست‌ها را به خود جذب می‌کند، البته تورهایی برای جزیره‌های مالزی برگزار می‌گردد که جنبه لاکچری دارند ولی درجه لوکس بودن آن‌ها به پای تورهای لاکچری دبی نمی‌رسد.

برای استانبول و مالزی، افراد بیشتر به دنبال خرید تورهای ارزانی هستند که بتوانند با آن به این دو مقصد مهم گردشگری سفر کنند، اگر قصد سفر به مالزی را دارید، ارزان قیمت ترین تور های مالزی آژانس مسافرتی سلام پرواز را می‌توانید با مراجعه به وب سایت این گروه مشاهده و خریداری کنید، همچنین به صورت حضوری نیز می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به محل این شرکت مراجعه نمایید و تور خود را رزرو کنید.

مالزی کشوری با فرهنگ‌های مختلف است که باید در زندگی برای یک بار هم شده به آن سفر کنید و از زیبایی‌های طبیعی و همچنین ساخته دست بشر در این کشور دیدن کنید و لذت ببرید. برای خرید هم این کشور مناسب است البته باید به دنبال مراکز خرید و بازارهای مناسب باشید چرا که در بسیاری از مراکز خرید لاکچری در شهرهای مالزی، قیمت‌ها بسیار بالا است و ممکن است از خرید کردن ناامید شوید، ولی به طور کلی افرادی که در تور مالزی شرکت می‌کنند برای بازدید از زیبایی‌ها و جاذبه‌های آن، این مقصد را انتخاب می‌کنند.

لازم به ذکر است که شب‌های مالزی، بسیار زنده است و مسافران در سفر به این کشور زیبا در طول روز تنها چند ساعت وقت می‌کنند که بخوابند، چرا که شب‌ها در شهرهای مالزی بسیار دلپذیر و مطلوب برای شب نشینی های دوستانه، قدم زدن در خیابان‌ها و همچنین رفتن به کلاب های شبانه می‌باشد، تور Istanbul هم که مثل همیشه طرفداران پر و پا قرصی دارد و به دلیل ارزان بودن کالاها بسیاری از افراد به هدف خرید به شهر استانبول سفر می‌کنند و افرادی که برای چند بار به این شهر سفر کرده‌اند، دیگر برای بازدید از جاذبه‌های تاریخی شهر نمی‌روند و هدف اصلی خود را بر پایه خرید می‌گذراند. در سفر به استانبول نیز می‌توانید در تورهای لاکچری کشتی و یا دیگر تورها شرکت کنید و لحظات خوشی را داشته باشید.

به طور کلی تورهای ارزان قیمت خارجی، طرفداران بیشتری دارند و افرادی که در تورهای لاکچری شرکت می‌کنند، افراد خاصی هستند که می‌خواهند سفر خاص و منحصر به فردی داشته باشند، برای مثال در تور لاکچری ترانسفر فرودگاهی به صورت همگانی صورت نمی‌گیرد و برای جا به جایی افراد از اتومبیل‌های لوکسی مانند پورشه یا لامبورگینی استفاده می‌شود، همچنین تفریحاتی که برای تورهای لاکچری در نظر گرفته می‌شود هم خاص هستند، تفریحاتی مانند گشت با هلی کوپتر، بازی گلف در بهترین کلاب های مقصد مورد نظر و یا خدمات ماساژ و اسپا در بهترین مراکز ماساژ، ایاب و ذهاب مسافران تورهای لاکچری نیز با اتومبیل‌های لاکچری صورت می‌گیرد و بسیاری از این موارد، ولی در مورد تورهای ارزان قیمت با توجه به هزینه‌های کم‌تری که گردشگران پرداخت می‌کنند، کیفیت و تنوع خدمات نیز نسبت به تورهای لاکچری پایین‌تر خواهد بود و دیگر خبری از اتومبیل‌های لوکس و یا تفریحات گران قیمت نیست.

اگر هدف شما از سفر، دیدن مقصد مورد نظر و جاذبه‌های آن است، بهتر است که هزینه اضافی نکنید و در تورهای ارزان قیمت شرکت کنید ولی اگر پول اضافی دارید و می‌خواهید سفری خاص و به سبک افراد مشهور مانند هنرپیشه‌های هالیوودی داشته باشید، در تورهای لاکچری شرکت کنید و لذتش را ببرید.https://ana.ir/fa/news/113/381510/%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC%DB%8C-%D9%88-%D9%84%D8%A7%DA%A9%DA%86%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA